UPLATNENIE KARTY PRI NÁKUPE NA E-SHOPU

Pred začatím nákupu v e-shope www.triola.sk sa najprv prihláste do svojho účtu. Ak nemáte zákaznícky účet na e-shope, prosím, zaregistrujte sa TU.

Pri registrácii zadajte rovnakú e-mailovú adresu ako v registrácii do Triola Klubu. Počkajte cca hodinu než sa e-maily synchronizujú. Potom sa vám automaticky u všetkých produktov zobrazí cena po zľave 3% - teda štandardné výhoda pre členov nášho klubu + budete mať možnosť čerpať všetky ďalšie členské výhody (narodeninovú zľavu, darčeky k nákupom a pod.)

Ak chcete využiť narodeninovú zľavu 10% v e-shope, v košíku do kolónky ZĽAVOVÉ POUKÁŽKY zadajte kód, ktorý ste dostali e-mailom. Celková zľava potom činí 13%.

UPLATNENIE KARTY PRI NÁKUPE V PREDAJNI TRIOLA

Člen uplatňujúci niektorú z členských výhod musí o svojom zámere informovať zamestnancov predajne pred platením svojho nákupu a predložiť členskú kartu Triola klubu fyzicky, v prípade používania mobilnej aplikácie Mobile Pocket, ukáže na predajni svoju členskú kartu nahratú v mobile. Týmto získava nárok na 3% zľavu na celý nákup. V prípade, že pri registrácii bolo vyplnené dátum narodenia, môže tu uplatniť tiež 10% narodeninovú zľavu. V tom prípade sa zľavy sčítajú a celkové zľava činí teda 13% na celý nákup.