Najčastejšie otázky na členstvo v Triola klube

Ako sa registrovať v e-shope?

Registráciu vykonáte  TU .Pri registrácii je dôležité použiť rovnaký email, ktorý ste zadával/a pri registrácii do Triola klubu.

Môžem na e-shope využiť aj zĺavu k narodeninám?

Áno, vyberte si tovar, ktorý si chcete objednať (bude už so zľavou 3 %) a pri sumarizácii objednávky v košíku do kolonky ZĽAVOVÉ POUKAZY vložte narodeninový zľavový kód, ktorý sa nachádza v pravom hornom rohu narodeninovej poukážky. Štandartná zľava 3 % a narodeninová zľava 10 % sa spočítajú, teda získate zľavu 13 %.

K objednávke mám dostať darček alebo napr. zľavový voucher na ďalší nákup, kde uvidím, že som darček naozaj dostala?

Darček Vám bude pri splnení podmienok automaticky pridaný k objednávke a nájdete ho vo faktúre s cenou 0 €. 

Kamarátka sa chce do Triola klubu tiež zaregistrovať, môže cez e-shop?

Registráciu do Triola klubu cez eshop možno vykonať TU.

Minulý týždeň som sa registrovala vo firemnej predajni do Triola klubu, dnes som sa ako členka Triola klubu zaregistrovala na e-shope, ale výhody klubu sa mi nezobrazujú (napr. znížená cena o 3 % atd.), prečo?

Výhody členstva Triola klubu na e-shope môžete čerpať až po aktivácii Vašeho účtu v systéme Triola a.s.. Táto aktivácia prebehne do 1 mesiaca od registrácie v predajni. V prípade, že by ste výhody členstva v e-shope nevidel/a ani po tejto lehote, kontaktujte nás e-mailom na adrese: triolaklub@triola.cz. Do predmetu opíšte číslo Vašej klubovej karty. Mohlo prísť napr. k preklepu v zadávaní Vaší e-mailové adresy.

Som členom Triola klubu už dlhšie ako 1 mesiac, ale po registrácii do e-shopu sa mi nezobrazuje znížená cena (zľava 3 %).

Pravdepodobne bol Váš e-mail pri ručnom prepise údajov z registračného formulára nesprávne opísaný, alebo ste pri registrácii na firemnej predejni použil/a iný e-mail. Prosíme Vás, aby ste nám správný e-mail poslal/a na adresu triolaklub@triola.cz, do predmetu napíšte číslo Vašej klubovej karty, my ho v systéme opravíme na platný a budeme Vás o zmene informovať prostredníctvom e-mailu. 

Kedy a ako dostanem poukážku na narodeninovú zľavu?

Poukaz na narodeninovú zľavu 10 % dostanete emailom, ktorý ste zadali pri registrácii do Triola klubu.

Platnosť poukazov na narodeninovú zľavu je uvedená v emaile a na poukaze.

Zľavu možno využiť len raz na firemnej predajni, alebo e-shope Triola. Nedá sa ju uplatniť na Darčekové poukazy 20 € a 40 €.

 


Nenechajte si ujsť novinky zo sveta módy a zľavové akcie na kvalitné bielizeň, ktoré vám vždy sedia