Uplatnenie členskej karty pri nákupe na eshope Triola

Pred začatím nákupu v eshope www.triola.sk sa najprv prihláste emailom, ktorý ste zadali pri registrácii. Po prihlásení sa Vám automaticky u všetkých produktov zobrazí cena po zľave 3% - teda štandardné výhoda pre členov nášho klubu + budete mať možnosť čerpať všetky ďalšie členské výhody (narodeninovú zľavu, darčeky k nákupom a pod.)

Ak chcete využiť narodeninovú zľavu 10% v eshope, v košíku do kolónky Zľavové poukazy zadajte kód vo formáte TKXXX, ktorý ste obdržal emailom. Celková zľava potom činí 13%.

Narodeninová zĽava 10%

Ako členovi Triola klubu Vám k narodeninám zašleme narodeninovú ZĽAVU 10% na celý nákup, ktorý urobíte na jednej z našich firemných predajní Triola underwear a alebo eshope Triola

Kedy a kde obdržite poukážku

Nárok na získanie narodeninovej zľavy má každý, kto sa registruje do Triola klubu a to buď na niektoré z našich firemných predajní Triola underwear alebo prostredníctvom on-line formulára.

Poukaz na narodeninovú zľavu 10% dostanete e-mailom, ktorý ste zadali pri registrácii do Triola klubu.

Platnosť poukazov na narodeninovú zľavu je uvedená v emaile a na poukaze.Prajeme veľa výhodných nákupov u Triola as s KARTOU PLNOU VÝHOD!

Vaša Triola.


Nenechajte si ujsť novinky zo sveta módy a zľavové akcie na kvalitné bielizeň, ktoré vám vždy sedia