Vyhľadať

Jak na podzimní chmury

Umím se s podzimem dokonale poprat a ráda se podělím o tipy, které mi pomáhají přechod mezi „kde mám ty žabky“ a „chce to kotníčkové boty“ zvládnout.

Jak na podzimní chmury

Říká se, že milujeme to období v roce, kdy jsme se narodili. Já jsme se narodila v září. A tak miluju babí léto a vše, co k podzimu patří. I ty chmury. Umím se totiž s podzimem dokonale poprat a ráda se podělím o tipy, které mi pomáhají přechod mezi „kde mám ty žabky“ a „chce to kotníčkové boty“ zvládnout:


BARVY:

Chmury přichází, když nemáme dostatek světla a slunce. A upřímně, posun času nám moc nenahrává, proto si musíme k vnitřní pohodě pomoci sami. Podprahově fungují barvy. Zvlášť ty podzimní, teplé. Příroda je na podzim nádherná! Vyražte na výlet a kochejte se tou krásou. Osobně doporučuju se zaměřit na oranžové dýně, červené jeřabiny, žluté listy, barevné šály a svetry, veselé puntíkaté hrnky s teplým čajem a barevné spodní prádlo. Ne že byste se v té kose svlékali, ale jeden nikdy neví, kdy bude třeba „zazářit“, že? Podzim je pro romantická objetí jako stvořený.


SVĚTLO/TEPLO:

Přechod z léta do zimy je někdy pozvolný a někdy se prostě do podzimu probudíte. Proto je dobré se na rychlejší změny dostatečně připravit, aby ve vás ten léta žár co nejdéle vydržel. Světlo v nás vyvolává pocit naděje a bezpečí a teplo nás uvolňuje, proto když nepodceníte začátek topné sezóny a investujete do teplých ponožek a heboučkého pyžama, může se stát, že po dlouhé době nebudete na podzim nemocní a mrzutí. Navíc vracet se do vytopeného bytu je prostě nádhera. 


NEBÝT SÁM:

Všichni jsou momentálně posedlí severským designem a hygge způsobem života, což je podstata toho, proč Dánové patří mezi nejšťastnější národ. I když by se mohlo zdát, že celý základ je v šedivé barvě, prázdných místnostech, správném osvětlení a kusu kožešiny na zemi, tak tím nejhlavnějším artefaktem jsou ve skutečnosti lidé, kteří se v té dokonale osvětlené místnosti setkají.

Jak na podzimní chmury

Podzim je ideální na setkávání nad kávou, horkým čajem nebo grogem. A víte, co je na tom to nejlepší? Že se horké nápoje pijí pomalu a vychutnávají. Podzim je čas sklizně a odpočinku. Tak sklízejte a odpočívejte. A jezte! (Ale zase ne moc, protože nás čeká plesová sezóna, stahovací prádlo a večerní róby, které velkou elasticitou neoplývají. Ale to si řekneme příště. Bylo by škoda podzim přeskočit.)


Vaše Bohyně

Páčil sa vám tento príspevok? Pošlite ho ďalej…

Diskusia

Zatiaľ žiadny príspevok

Máte otázky k tomuto článku? Opýtajte sa tu v diskusii.

Zatiaľ nikto neprišiel do diskusie. Buďte .

Cookies

Tu máte možnosť prispôsobiť súbory cookie v súlade s vlastnými preferenciami a neskôr podrobnejšie nastaviť alebo kedykoľvek vypnúť v pätičke webu.